Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/FAZeroWolf · 11 comments

LV Imagination 200ml, LV Ink Mark, Amouage Opus VIII, Initio Side Effect Pre-Reform, Guerlain Oud Nude, and more

Listing photos

6 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~90 ml left

Louis Vuitton

Ink Mark

full bottle100 mlusedfull presentation

$335.00

$3.72/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 mlnew open boxbottle box

$399.00

$3.99/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Guerlain

Oud Nude

full bottle100 mlused

$285.00

$2.91/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Le Labo

Limette 37

full bottle100 mlused

$209.00

$2.32/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~77 ml left
partial bottle90 mlused

Full-bottle equivalent $217.65. At this partial’s price per remaining ml, 90 ml would cost about $217.65. That is 18% above the $185.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$185.00

$2.42/ml

48% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~180 ml left

Louis Vuitton

Imagination

soldfull bottle200 mlused

$475.00

$2.64/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

US Only

Prices are shipped

Add $1 per $100 for insurance

[https://imgur.com/a/o5zXT6X](https://imgur.com/a/o5zXT6X)

~~Louis Vuitton Imagination - 200 ml - 90% - $475~~

Louis Vuitton Ink Mark - 100 ml - 90% - Full Pres - $335

Amouage Opus VIII Library Collection (Discontinued) - 100 ml - BNIB - $399

Guerlain Oud Nude - 100 ml - 98% - Custom teal cap and engraved 'Libby' - $285

Le Labo Limette 37 Tester (San Francisco) - 100 ml - 90% - $209

Initio Side Effect 2021 Batch Pre-Reform - 90 ml - 85% - see atomiser aging - $185

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$475.00active
2 days ago$335.00active
2 days ago$399.00active
2 days ago$285.00active
2 days ago$209.00active
2 days ago$185.00active
2 days ago$475.00sold

Deals happen on Reddit with u/FAZeroWolf.