Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Signal-Inflation5914 Β· 4 comments

Discontinued fragrance

Listing photos

6 bottles in this post Β· 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Giorgio Armani

Code Colonia

full bottle100 ml

$110.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Mind Games

Double Attack

full bottle100 ml

$170.00

$1.70/ml

24% under market Β· 3 comps Β· low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Modern Bath Art

Da Hong Bao

full bottle

$80.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Modern Bath Art

Long Jing Tea

full bottle

$50.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Creed

Aventus

soldfull bottle30 ml

$90.00

$3.00/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Full
soldfull bottle30 ml

$60.00

$2.00/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Armani Code Colonia 100 ml $110 🚒

B*~~aby Creed Aventus 30 ml $90 🚒.~~* Sold u/Seesaw-True

~~J-Scent Roasted Green Tea 30 ml - $60 🚒~~ ***SOL***D [u/TheBigBang2481](u/TheBigBang2481)

Mind games Double Attack 100 ml non magnetic $170 🚒

Hard to find modern bath art Da hong Bao $ 80 🚒

Hard to find modern bath art Long Jing Tea $ 50 🚒

[https://imgur.com/a/wr0BiLM](https://imgur.com/a/wr0BiLM)

Will take paypal ff , cashapp, zelle

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$110.00active
3 days ago$90.00sold
3 days ago$60.00sold
3 days ago$170.00active
3 days ago$80.00active
3 days ago$50.00active

Deals happen on Reddit with u/Signal-Inflation5914.