Mind Games Double Attack
View listing11 hours ago
32% above market · 3 comps
$2.25/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$198median ask · 4 asks · 0 sold
Prices for Mind Games Double Attack over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Mind Games Double Attack
View listing11 hours ago
32% above market · 3 comps
$2.25/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games Double Attack
View listing12 hours ago
36% under market · 3 comps
$1.45/ml
Shipping not stated
Mind Games Double Attack
View listing3 days ago
24% under market · 3 comps
$1.70/ml
Shipping not stated
Mind Games Double Attack
View listing3 days ago
36% above market · 3 comps
$2.31/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Mind Games Double Attack | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $225.00 $2.25/ml Plus $6.00 shipping | 32% above market · 3 comps | 11 hours ago |
Mind Games Double Attack | u/K33gzz | 100 ml | full bottle used | $145.00 $1.45/ml Shipping not stated | 36% under market · 3 comps | 12 hours ago |
Mind Games Double Attack | u/Signal-Inflation5914 | 100 ml | full bottle | $170.00 $1.70/ml Shipping not stated | 24% under market · 3 comps | 3 days ago |
Mind Games Double Attack | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $231.00 $2.31/ml Plus $6.00 shipping | 36% above market · 3 comps | 3 days ago |