BDK Parfums
Gris Charnel Extrait
“BDK GCE FULL PRES 100ml SEE LEVEL- $150 shipped or trade”
$150.00
$1.50/ml
12% under market · 6 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
BDK Parfums
“BDK GCE FULL PRES 100ml SEE LEVEL- $150 shipped or trade”
$150.00
$1.50/ml
12% under market · 6 comps · medium confidence
Message about this bottleInitio
“Initio blessed baraka 90ml see level full pres minor box damage-trade”
Parfums de Marly
“PDM Layton 125ml see level full pres-$165 shipped or trade”
$165.00
$1.32/ml
6% under market · 7 comps · medium confidence
Retail $400.00 · 59% under · Street $282.25
Message about this bottleGoldfield & Banks
“Goldfield & Banks Ingenious Ginger FULL PRES 100ml SEE LEVEL-tradeSOLD”
—
Sold at this price; it still counts toward the market price.
—
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Stephane Humbert Lucas
“SHL GOD OF FIRE 50ml see level full pres-$150 shipped ortradeSOLD”
$150.00
$3.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Pics: [https://imgur.com/a/JbkLpwm](https://imgur.com/a/JbkLpwm)
if need more pics lmk
ISO but not limited to: Zooligist, Nasomatto, LV, Other Private line,MFK, Mind games
Negotiable, plz send offers
No designer or dupes.
Everything for trade, some are sale and trade
Comment before chat, no flair ships first, US only, cash on either end is okay
BDK GCE FULL PRES 100ml SEE LEVEL- $150 shipped or trade
Goldfield & Banks Ingenious Ginger FULL PRES 100ml SEE LEVEL-tradeSOLD
Creed Aventus 100ml no pres-tradeSOLD
SHL GOD OF FIRE 50ml see level full pres-$150 shipped ortradeSOLD
Initio blessed baraka 90ml see level full pres minor box damage-trade
PDM Layton 125ml see level full pres-$165 shipped or trade
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.