$ Aaron terence hughes restock! Censored elixir,10/6,midnight fever,Kayos and more added!
Listing photos
72 bottles in this post
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Boss BastardAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$190.00$3.80/mlNo comps yet
Blue FeverAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
CensoredAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$240.00$4.80/mlNo comps yet
Censored ElixirAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$270.00$5.40/mlNo comps yet
DaddyAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$285.00$5.70/mlNo comps yet
ForbiddenAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
Gin SlingAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
GuapoAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$210.00$4.20/mlNo comps yet
Haze ExtremeAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$210.00$4.20/ml50% above market
$210.00
$4.20/ml
50% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
HombreAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$245.00$4.90/mlNo comps yet
KayosAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
MaverickAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$190.00$3.80/mlNo comps yet
Midnight FeverAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
MorpheusAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
NoirAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
Noir Pour FemmeAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$190.00$3.80/mlNo comps yet
NotoriousAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
OnyxAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$240.00$4.80/mlNo comps yet
Red FeverAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
SlutAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/ml21% above market
$200.00
$4.00/ml
21% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Slut ElixirAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
SupernovaAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$200.00$4.00/mlNo comps yet
SupersonicAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$220.00$4.40/mlNo comps yet
WaterAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$190.00$3.80/mlNo comps yet
AddictedAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$95.00$3.17/mlNo comps yet
Addicted PlusAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Addicted Plus
“3️⃣0️⃣ML BNIB ADDICTED PLUS — 110”
AuraAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$95.00$3.17/ml27% above market
$95.00
$3.17/ml
27% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Aura PlusAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
FuuuckboyAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
IconAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
KunntAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$95.00$3.17/mlNo comps yet
Kunnt PlusAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
LegendAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$95.00$3.17/ml138% above market
$95.00
$3.17/ml
138% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Legend NoirAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$100.00$3.33/ml67% above market
$100.00
$3.33/ml
67% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Legend PlusAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
OdysseyAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$95.00$3.17/mlNo comps yet
Odyssey PlusAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
Wh0re BlueAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/ml38% above market
Aaron Terence Hughes
Wh0re Blue
“3️⃣0️⃣ML BNIB WH0RE BLUE — 110 (1 left!)”
$110.00
$3.67/ml
38% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Wh0re RedAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$110.00$3.67/mlNo comps yet
Belle de NuitAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Blue FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/ml24% under market
$65.00
$6.50/ml
24% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Blue FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$85.00$8.50/ml31% above market
Aaron Terence Hughes
Blue Fever
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES BLUE FEVER — 85 (Pre-Reform, Discontinued Version)”
$85.00
$8.50/ml
31% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Boss BastardAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
DaddyAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$90.00$9.00/mlNo comps yet
ZeusAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$90.00$9.00/mlNo comps yet
ForbiddenAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Gin SlingAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Gin Sling
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES GIN SLING — 65 (NEW RELEASE!)”
GuapoAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Haze ExtremeAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Hard CandyAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$70.00$7.00/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Hard Candy
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES HARD CANDY — 70 (Censored)”
Hard Candy ElixirAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$75.00$7.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Hard Candy Elixir
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES HARD CANDY ELIXIR — 75 (Censored Elixir)”
HombreAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$70.00$7.00/mlNo comps yet
KayosAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
MaverickAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Midnight FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
MorpheusAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
NeonAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$90.00$9.00/mlNo comps yet
NoirAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Noir Pour FemmeAaron Terence Hughes · Decant · 10 mlDecant · 10 ml$55.00$5.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Noir Pour Femme
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES NOIR POUR FEMME — 55 (10ML DECANT)”
NotoriousAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Onyx AirAaron Terence Hughes · Decant · 10 mlDecant · 10 ml$70.00$7.00/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Onyx Air
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES ONYX AIR — 70 (10ML pressurized decant)”
Oxytocin (Matte Black)Aaron Terence Hughes · Decant · 10 mlDecant · 10 ml$75.00$7.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Oxytocin (Matte Black)
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES OX E TOCIN (matte black)‐ 75 discontinued!10ml pressurized Decant”
Oud NoirAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$70.00$7.00/mlNo comps yet
Raw CherryAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Red FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
RequiemAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$75.00$7.50/mlNo comps yet
SlutAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Slut ElixirAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$70.00$7.00/mlNo comps yet
SupersonicAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
SupernovaAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
TabacAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
WaterAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$65.00$6.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Water
“1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES WATER — 65 (NEW RELEASE!!)”
Read the original postShowHide
AARON TERENCE HUGHES 5️⃣0️⃣ML / 3️⃣0️⃣ML/1️⃣0️⃣ RESTOCK!
5️⃣0️⃣ML
1️⃣0️⃣off each additional 50ML!
10/6- 220(Brand new release!!)
BOSS BASSTARD — 190
BLUE FEVER — 200
CENSORED — 240
CENSORED ELIXIR- 270
DADDY-285(FALL FIRE!!)
FORBIDDEN- 220
GIN SLING — 200 (New release!)
GUAPO-210
HAZE EXTREME- 210
HOMBRE- 245
KAYOS- 200
MAVERICK — 190
MIDNIGHT FEVER- 220
MORPHEUS- 220
NOIR — 200
NOIR POUR FEMME — 190
NOTORIOUS — 200
ONYX — 240 (Discontinued, tall bottle)
RED FEVER- 220
SLUT — 200 (The GOAT!)
SLUT ELIXIR — 220
SUPERNOVA — 200
SUPERSONIC-220
WATER — 190 (NEW RELEASE!)
3️⃣0️⃣ML BNIB
1️⃣0️⃣ OFF EACH ADDITIONAL 30ML
ADDICTED — 95
ADDICTED PLUS — 110
AURA — 95
AURA PLUS — 110
FUUUCKBOY — 110
ICON — 110
KUNNT — 95
KUNNT PLUS — 110
LEGEND — 95
LEGEND NOIR — 100
LEGEND PLUS — 110
ODYSSEY — 95
ODYSSEY PLUS — 110
WH0RE BLUE — 110 (1 left!)
WH0RE RED — 110
1️⃣0️⃣ML OFFICIAL BOTTLES
5️⃣ OFF EACH ADDITIONAL 10ML
10/6- 70(brand new release!)
BELLE DE NUIT- 65
BLUE FEVER — 65
BLUE FEVER — 85 (Pre-Reform, Discontinued Version)
BOSS BASSSTARD - 65
DADDY or ZEUS — 90
FORBIDDEN — 65
GIN SLING — 65 (NEW RELEASE!)
GUAPO — 65
HAZE EXTREME — 65
HARD CANDY — 70 (Censored)
HARD CANDY ELIXIR — 75 (Censored Elixir)
HOMBRE — 70
KAYOS — 65
MAVERICK — 65
MIDNIGHT FEVER — 65
MORPHEUS — 65
NEON — 90 (Discontinued)
NOIR — 65
NOIR POUR FEMME — 55 (10ML DECANT)
NOTORIOUS — 65
ONYX AIR — 70 (10ML pressurized decant)
OX E TOCIN (matte black)‐ 75 discontinued!10ml pressurized Decant
OUD NOIR — 70
RAW CHERRY — 65
RED FEVER — 65
REQUIEM — 75 (Discontinued!)
SLUUT — 65
SLUUT ELIXIR — 70
SUPERSONIC — 65
SUPERNOVA — 65
TABAC — 65
WATER — 65 (NEW RELEASE!!)
Aaron Terence Hughes https://imgur.com/a/8Xz9NpS
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Icon 30 ml · $110