Aaron Terence Hughes Aura Plus
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$3.67/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$110median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Aaron Terence Hughes Aura Plus over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Aaron Terence Hughes Aura Plus
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$3.67/ml
Shipping not stated
Aaron Terence Hughes Aura Plus
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $5.00 shipping
Aaron Terence Hughes Aura Plus
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.67/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Aaron Terence Hughes Aura Plus | u/Initial-Salamander86 | 30 ml | full bottle new open box | $110.00 $3.67/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 4 hours ago |
Aaron Terence Hughes Aura Plus | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $35.00 $7.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Aaron Terence Hughes Aura Plus | u/Initial-Salamander86 | 30 ml | full bottle sealed | $110.00 $3.67/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |