Aaron Terence Hughes Aura
View listing2 days ago
21% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$85median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Aaron Terence Hughes Aura over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Aaron Terence Hughes Aura
View listing2 days ago
21% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping included
Aaron Terence Hughes Aura
View listing2 days ago
8% under market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Aaron Terence Hughes Aura
View listing2 days ago
8% under market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Aaron Terence Hughes Aura
View listing2 days ago
25% above market · 2 comps
$6.00/ml
Plus $5.00 shipping
Aaron Terence Hughes Aura
View listing3 days ago
27% above market · 1 comp
$3.17/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Aaron Terence Hughes Aura | u/sarbin0w2 | 30 ml | full bottle new open box | $75.00 $2.50/ml Shipping included | 21% under market · 1 comp | 2 days ago |
Aaron Terence Hughes Aura | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 2 days ago |
Aaron Terence Hughes Aura | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 8% under market · 2 comps | 2 days ago |
Aaron Terence Hughes Aura | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $5.00 shipping | 25% above market · 2 comps | 2 days ago |
Aaron Terence Hughes Aura | u/Initial-Salamander86 | 30 ml | full bottle sealed | $95.00 $3.17/ml Shipping not stated | 27% above market · 1 comp | 3 days ago |