Le Labo
Myrrhe 55 EDP
“Le Labo Myyrhe 55 - 50ml - Brand New, No Box - $260 shipped”
$260.00
$5.20/ml
22% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Le Labo
“Le Labo Myyrhe 55 - 50ml - Brand New, No Box - $260 shipped”
$260.00
$5.20/ml
22% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleLe Labo
“Le Labo Santal 33 - 50ml - Brand New, No Box - $190 shipped”
$190.00
$3.80/ml
11% above market · 7 comps · medium confidence
Message about this bottleLe Labo
Full-bottle equivalent $158.82. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $158.82. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Le Labo Fleur d'Oranger 27 - 50ml - Approx 85% Full - $135 shipped”
$135.00
$3.18/ml
13% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Rayhaan
Full-bottle equivalent $38.89. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $38.89. That is 56% above the $25.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“Rayhaan Terra - 100ml - 90% Full - $35 shipped. Will sell for $30 if you buy another bottle.”
$35.00
$0.39/ml
13% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleCompared per remaining ml with other partial bottles
Le Labo
“Le Labo Gaiac 10 - 50ml - Brand New, No Box - $260 shipped - SOLD”
$260.00
$5.20/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Parfums de Marly
“Parfums de Marly Haltane - 75ml - 90% Full, only sprayed 10 times or so - $130 shipped - SOLD”
$130.00
$1.93/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
**BRAND NEW BOTTLES / NEVER SPRAYED**
Le Labo Gaiac 10 - 50ml - Brand New, No Box - $260 shipped - SOLD
Le Labo Myyrhe 55 - 50ml - Brand New, No Box - $260 shipped
Le Labo Santal 33 - 50ml - Brand New, No Box - $190 shipped
**PARTIAL BOTTLES**
Parfums de Marly Haltane - 75ml - 90% Full, only sprayed 10 times or so - $130 shipped - SOLD
Le Labo Fleur d'Oranger 27 - 50ml - Approx 85% Full - $135 shipped
Rayhaan Terra - 100ml - 90% Full - $35 shipped. Will sell for $30 if you buy another bottle.
[https://imgur.com/a/rKBEJwV](https://imgur.com/a/rKBEJwV) PayPal G&S.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Fleur d'Oranger 27 50 ml · $135