Parfums de Marly
Delina La Rosée
“3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 | 30ml - $99 (can mix n match) + $6 shipping Delina La Rosee - new without box - 75ml - $175 shipped”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Parfums de Marly
“3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 | 30ml - $99 (can mix n match) + $6 shipping Delina La Rosee - new without box - 75ml - $175 shipped”
Parfums de Marly
“Delina La Rosee - new without box - 75ml - $175 shipped”
$175.00
$2.33/ml
11% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 | 30ml - $99 (can mix n match) + $6 shipping Delina - new without box - 75ml - $179 shipped”
Parfums de Marly
“Delina - new without box - 75ml - $179 shipped”
$179.00
$2.39/ml
9% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleParfums de Marly
“3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 | 30ml - $99 (can mix n match) + $6 shipping Oriana - 80% full, no box - 75ml - $119 shipped”
Parfums de Marly
Full-bottle equivalent $148.75. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $148.75. That is 7% below the $160.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“Oriana - 80% full, no box - 75ml - $119 shipped”
Le Labo
“3ml - $12 | 5ml - $19 | 10ml - $29 | 30ml - $89 + $6 shipping Matcha 26 is available only for decants”
Le Labo
“full 100ml bottle - Paper Label & Refillable Ambrette 9 - new no box - $149 shipped 🚚”
Penhaligon's
“Penhaligon's Halfeti EDP 5ml with box New - $29 shipped”
Penhaligon's
“3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 Penhaligon's Elisabethan Rose 100ml 99% full - no box - $119 shipped 🚚”
Penhaligon's
Full-bottle equivalent $120.20. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $120.20. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Penhaligon's Elisabethan Rose 100ml 99% full - no box - $119 shipped 🚚”
Burberry
Full-bottle equivalent $65.56. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $65.56. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Her Blossom 50ml - 90% full with Box - $59 shipped 🚚”
Burberry
Full-bottle equivalent $32.22. At this partial’s price per remaining ml, 30 ml would cost about $32.22. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Burberry Her EDT 30ML - 90 % Full with Box - $29 shipped 🚚”
Burberry
“Burberry Her EDT 100ML - 100% full no box - $79 shipped 🚚”
Chanel
Full-bottle equivalent $378.79. At this partial’s price per remaining ml, 200 ml would cost about $378.79. That is 7% above the $355.00 full-bottle median from 3 recent same-size full-bottle asks.
“Sycamore 99% full 200ml - with box - $375 shipped 🚚”
Chanel
Full-bottle equivalent $170.59. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $170.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Eau de Cologne 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚”
Chanel
Full-bottle equivalent $170.59. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $170.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Gardenia 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚”
Chanel
Full-bottle equivalent $170.59. At this partial’s price per remaining ml, 75 ml would cost about $170.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Beige 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚”
$169.00
$2.27/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
\*Not responsible beyond drop off. Insurance can be added for a little extra - buyer's choice
\*Paypal or Venmo FF
# [PDM](https://imgur.com/a/pdm-vODnbRM)
3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39 | 30ml - $99 (can mix n match) + $6 shipping
* full bottle price listed below
Delina La Rosee - new without box - 75ml - $175 shipped
Delina - new without box - 75ml - $179 shipped
Oriana - 80% full, no box - 75ml - $119 shipped
[Le Labo](https://imgur.com/a/uF5Yxjz)
3ml - $12 | 5ml - $19 | 10ml - $29 | 30ml - $89 + $6 shipping
Matcha 26 is available only for decants
full 100ml bottle - Paper Label & Refillable
Ambrette 9 - new no box - $149 shipped 🚚
[Penhaligon's](https://imgur.com/a/74OfylK)
3ml - $15 | 5ml - $25 | 10ml - $39
[Penhaligon's Halfeti EDP 5ml](https://imgur.com/a/gdX7i6t) with box New - $29 shipped
Penhaligon's Elisabethan Rose 100ml 99% full - no box - $119 shipped 🚚
[Burberry](https://imgur.com/a/0KlblZ2)
Her Blossom 50ml - 90% full with Box - $59 shipped 🚚
Burberry Her EDT 30ML - 90 % Full with Box - $29 shipped 🚚
Burberry Her EDT 100ML - 100% full no box - $79 shipped 🚚
[Chanel Les Exclusifs](https://imgur.com/a/NMfbUvz)
Sycamore 99% full 200ml - with box - $375 shipped 🚚
~~Beige 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚~~
Eau de Cologne 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚
Gardenia 99% full 75ml - with box - $169 shipped 🚚
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/Constant-Winter-9757.