“• Guerlain Tonka Sarrapia 50ml Brand new no Pres: $475”
$475.00
$9.50/ml
6% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
“• Guerlain Tonka Sarrapia 50ml Brand new no Pres: $475”
$475.00
$9.50/ml
6% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleEx Nihilo
“• Ex Nihilo Demon Dancer 100ml BNIB: $315”
$315.00
$3.15/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Retail $385.00 · 18% under
Message about this bottleMind Games
“• Mind Games As-Suli’s Diamond 100ml (Missing 1 spray): $165”
$160.00
$1.78/ml
9% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleGuerlain
“• Guerlain Vanille Planifolia 50ml BNIB: $510 SOLD”
$510.00
$10.20/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Guerlain
“• Guerlain Vanille Planifolia 50ml Brand new no Pres: $480 SOLD”
$480.00
$9.60/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Ex Nihilo
“• Ex Nihilo Scarlet Sands 100ml BNIB: $520 SOLD”
$520.00
$5.20/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Looking to sell the following fragrances. Please refer to e photos for level. If no presentation is shown then none is included. What you see is what you will receive. All prices include shipping within CONUS. Only accepting Zelle (preferred), Cashapp, and Venmo and PayPal FF.
**NO TRADES!!**
[PHOTOS](https://imgur.com/a/CJClGRa)
• Guerlain Vanille Planifolia 50ml BNIB: ~~$510~~ **SOLD**
• Guerlain Vanille Planifolia 50ml Brand new no Pres: ~~$480~~ **SOLD**
• Guerlain Tonka Sarrapia 50ml Brand new no Pres: $475
• Ex Nihilo Scarlet Sands 100ml BNIB: ~~$520~~ **SOLD**
• Ex Nihilo Demon Dancer 100ml BNIB: $315
• Mind Games As-Suli’s Diamond 100ml (Missing 1 spray): $165
• Initio Power Self 90ml BNIB: $160
• Orto Parisi Brutus 50ml full Pres: $95
**DISCLAIMER:** Once the package is handed off to the carrier I am not responsible for any damages or leakage. Insurance can be added at extra cost if concerned.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/gtadude543.