Giorgio Armani
Acqua di Gio Profumo
“SOLD -------ADG Profumo 2017 batch, Mid partial, 75ml - $99”
$99.00
Not enough comps yet
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Giorgio Armani
“SOLD -------ADG Profumo 2017 batch, Mid partial, 75ml - $99”
$99.00
Not enough comps yet
Creed
“SOLD-------Creed Aventus 50ml, F batch, metal cap - $129”
$129.00
$2.58/ml
24% under market · 3 comps · low confidence
Byredo
“SOLD-------Bryedo Mojave Ghost EDP 100ml, with pres - $160”
$160.00
$1.60/ml
9% under market · 3 comps · low confidence
Creed
“SOLD--------Creed Millesime Imperial 100ml, two small chips in gold paint, full with METAL CAP - $164”
$164.00
$1.64/ml
4% under market · 4 comps · medium confidence
Chanel
“SOLD -------Add on only: Bleu De Chanel Parfum low fill, $25”
$25.00
Not enough comps yet
SOLD -------ADG Profumo 2017 batch, Mid partial, 75ml - $99
SOLD-------Creed Aventus 50ml, F batch, metal cap - $129
SOLD-------Bryedo Mojave Ghost EDP 100ml, with pres - $160
SOLD--------Creed Millesime Imperial 100ml, two small chips in gold paint, full with METAL CAP - $164
SOLD -------Add on only: Bleu De Chanel Parfum low fill, $25
SOLD -------WILL BUNDLE ADG PROFUMO and BDC PARFUM for $115!
Prices shipped. No pres on any unless stated otherwise. See pics for fill lines. No trades please.
Paypal FF, chat below.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.