Maison Francis Kurkdjian
Baccarat Rouge 540 Extrait
“Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml / 2.4oz – $310 (2 available)”
$310.00
$4.43/ml
5% above market · 10 comps · high confidence
MSRP $495.00 · 37% under
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Maison Francis Kurkdjian
“Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml / 2.4oz – $310 (2 available)”
$310.00
$4.43/ml
5% above market · 10 comps · high confidence
MSRP $495.00 · 37% under
Message about this bottleCreed
“SOLD Creed Wild Vetiver EDP 100ml / 3.3oz – $325”
$325.00
$3.25/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Maison Francis Kurkdjian
“SOLD Baccarat Rouge 540 EDP 70ml / 2.4oz – $275”
$275.00
$3.93/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Maison Francis Kurkdjian
“SOLD Baccarat Rouge 540 Extrait 35ml / 1.2oz – $140”
$140.00
$4.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
All prices are shipped!
SOLD Creed Wild Vetiver EDP 100ml / 3.3oz – $325
Baccarat Rouge 540 Extrait 70ml / 2.4oz – $310 (2 available)
SOLD Baccarat Rouge 540 EDP 70ml / 2.4oz – $275
SOLD Baccarat Rouge 540 Extrait 35ml / 1.2oz – $140
[https://imgur.com/gallery/540-s-wv-3M34HhM](https://imgur.com/gallery/540-s-wv-3M34HhM)
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Baccarat Rouge 540 Extrait 70 ml · $310