Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/teehj · 17 comments

Niche (Killian, Roja, Xerjoff, etc.)

Listing photos

7 bottles in this post · 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~99 ml left
partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $116.16. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $116.16. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$115.00

$1.16/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left

House of Dastan

Unseen

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $237.37. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $237.37. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$235.00

$2.37/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~98 ml left

Electimuss

Imperium

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $142.86. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $142.86. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$140.00

$1.43/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~49 ml left
partial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $178.57. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $178.57. That is 28% above the $140.00 full-bottle median from 5 recent same-size full-bottle asks.

$175.00

$3.57/ml

37% under MSRP · medium confidence

MSRP $285.00

Message about this bottle
Report a parsing error
~49 ml left

Day Three

Desert Rain

soldpartial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $137.76. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $137.76. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$135.00

$2.76/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~98 ml left

Roja Parfums

Oceania

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $168.37. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $168.37. That is 4% below the $175.00 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$165.00

$1.68/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~98 ml left

Xerjoff

40 Knots

soldpartial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $158.16. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $158.16. That is 11% above the $142.50 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$155.00

$1.58/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

MSRP $275.00

Report a parsing error
Read the original postShow

Help me downsize :)

Cherigan Fiesta Habana 99/100ml $115.00

~~Day Three Desert Rain 49/50ml $135~~ ❌**SOLD**❌

House of Dastan Unseen 99/100ml $235

Imperium Electimus 98/100ml $140

Killian Angel Share 49/50ml $175

~~Roja Oceania Edp 98/100ml $165~~ ❌**SOLD**❌

~~Xerjoff 40 Knots 98/100ml $155~~ ❌**SOLD**❌

PayPal G&S

Free shipping (CONUS)

[https://imgur.com/a/RNQ3866](https://imgur.com/a/RNQ3866)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$115.00active
5 days ago$135.00sold
5 days ago$235.00active
5 days ago$140.00active
5 days ago$175.00active
5 days ago$165.00sold
5 days ago$155.00active
16 hours ago$155.00sold

Deals happen on Reddit with u/teehj.