Louis Vuitton
Pacific Chill
“$240----> Louis Vuitton Pacific Chill 100 mL (Comes with box and tube)”
$240.00
$2.40/ml
3% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Louis Vuitton
“$240----> Louis Vuitton Pacific Chill 100 mL (Comes with box and tube)”
$240.00
$2.40/ml
3% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleMaison Francis Kurkdjian
“$170----> MFK Aqua Celistia Cologne Forte 200 mL (Comes with tester box)”
$170.00
$0.85/ml
41% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleCity Rhythm
“$55----> City Rhythm Miami 30 mL decant (Glass decant, no pres)”
$59.00
$1.97/ml
42% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Creed
“❌❌❌SOLD❌❌❌ $90----> Crees Aventus Cologne 50 mL (plastic cap, no pres)”
$90.00
$1.80/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Looking to sell some stuff I don't reach for
[https://imgur.com/a/BgxS9MC](https://imgur.com/a/BgxS9MC)
$240----> Louis Vuitton Pacific Chill 100 mL (Comes with box and tube)
$170----> MFK Aqua Celistia Cologne Forte 200 mL (Comes with tester box)
$55----> City Rhythm Miami 30 mL decant (Glass decant, no pres)
❌❌❌SOLD❌❌❌ $90----> Crees Aventus Cologne 50 mL (plastic cap, no pres)
Over $70 I'll eat shipping AND g&s fee. Under $70, just add $4 for shipping.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Pacific Chill 100 ml · $240