$470.00
$2.35/ml
16% under market · 2 comps · low confidence
MSRP $645.00 · 27% under
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
$470.00
$2.35/ml
16% under market · 2 comps · low confidence
MSRP $645.00 · 27% under
Guerlain
“Spiritueuse Double Vanille SDV 200ml w/box - $320”
$320.00
$1.60/ml
50% under MSRP · medium confidence
MSRP $645.00
$250.00
$1.25/ml
43% under market · 1 comp · low confidence
$275.00
$1.38/ml
57% under MSRP · medium confidence
MSRP $645.00
$275.00
$2.75/ml
11% under market · 5 comps · medium confidence
Guerlain
“Bergamote Fantastico Extrait 50ml - $375”
$375.00
$7.50/ml
43% under MSRP · medium confidence
MSRP $660.00
“Tonka Sarrapia Extrait 75 50ml - $400”
$400.00
$8.00/ml
15% under market · 4 comps · medium confidence
“Vanille Planifolia Extrait 21 50ml w/box - $410”
$410.00
$8.20/ml
Not enough comps yet
Time to clear out some Guerlain LALMs. Look at pics for fill level. Prices include shipping. Take $10 off each additional bottle. Can add insurance for little extra. Preference will be given to those buying multiple bottles.
Only reach out when you're ready to purchase. Everything ships by Tuesday. Thank you.
[https://imgur.com/a/VVJCmW4](https://imgur.com/a/VVJCmW4)
\--------------------------------------------------------------------------
Herbes Troublantes 200ml w/box - $470
Spiritueuse Double Vanille SDV 200ml w/box - $320
Angelique Noire 200ml - $250
Cuir Beluga 200ml - $275
Tobacco Honey 100ml w/box - $275
Bergamote Fantastico Extrait 50ml - $375
Tonka Sarrapia Extrait 75 50ml - $400
Vanille Planifolia Extrait 21 50ml w/box - $410
\--------------------------------------------------------------------------
Accept Paypal/Venmo F&F and Zelle only. Please comment here before chat or I won't respond.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.