Dior
Vanilla Diorama
“🟢Dior Vanilla Diorama – 125ml – BNIB / unopened – $267 shipped”
$267.00
$2.14/ml
9% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Dior
“🟢Dior Vanilla Diorama – 125ml – BNIB / unopened – $267 shipped”
$267.00
$2.14/ml
9% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleAmouage
Full-bottle equivalent $422.48. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $422.48. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“🔴Amouage Beach Hut Man – 100ml – Test sprayed – $297 shipped”
$297.00
$4.22/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Creed
Full-bottle equivalent $443.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $443.00. That is 126% above the $196.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.
“🔴Creed Himalaya – 2013 Batch – 100ml – Test sprayed – $307 shipped”
$307.00
$4.43/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Omanluxury
“🔴Omanluxury Caden – 100ml – See photo for fill level – $147 shipped”
$147.00
$1.47/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Sora Dora
Full-bottle equivalent $250.75. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $250.75. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“🔴Sora Dora Rafael – 50ml – Test sprayed – $167 shipped”
$167.00
$5.02/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Selling a few bottles from the collection. Prices are shipped CONUS.
🔴Amouage Beach Hut Man – 100ml – Test sprayed – $297 shipped
🟢Dior Vanilla Diorama – 125ml – BNIB / unopened – $267 shipped
🔴Creed Himalaya – 2013 Batch – 100ml – Test sprayed – $307 shipped
🔴Omanluxury Caden – 100ml – See photo for fill level – $147 shipped
🔴Sora Dora Rafael – 50ml – Test sprayed – $167 shipped
Payment: PayPal / Zelle.
Please comment before PM/chat. Additional pictures available if needed.
AVAILABLE 🟢 | SOLD 🔴
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.