Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing2 hours ago
11% under market · 2 comps
$1.28/ml
Shipping not stated
7 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$64median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Valentino Donna Born in Roma Intense over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing2 hours ago
11% under market · 2 comps
$1.28/ml
Shipping not stated
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing4 hours ago
10% under market · 2 comps
$1.53/ml
Plus $6.00 shipping
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.95/ml
Shipping not stated
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing3 days ago
22% above market · 2 comps
$1.87/ml
Plus $6.00 shipping
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing4 days ago
25% above market · 2 comps
$1.60/ml
Shipping included
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing4 days ago
10% under market · 2 comps
$1.53/ml
Plus $6.00 shipping
Valentino Donna Born in Roma Intense
View listing5 days ago
11% under market · 2 comps
$1.28/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $64.00 $1.28/ml Shipping not stated | 11% under market · 2 comps | 2 hours ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $46.00 $1.53/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 2 comps | 4 hours ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $19.50 $1.95/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $56.00 $1.87/ml Plus $6.00 shipping | 22% above market · 2 comps | 3 days ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle | $80.00 $1.60/ml Shipping included | 25% above market · 2 comps | 4 days ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $46.00 $1.53/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 2 comps | 4 days ago |
Valentino Donna Born in Roma Intense | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $64.00 $1.28/ml Shipping not stated | 11% under market · 2 comps | 5 days ago |