Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$53median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Ralph Lauren Polo 67 EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing2 days ago
5% above market · 1 comp
$2.00/ml
Shipping not stated
Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing3 days ago
94% above market · 1 comp
$1.40/ml
Shipping included
Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
Ralph Lauren Polo 67 EDP
View listing4 days ago
49% under market · 1 comp
$0.72/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ralph Lauren Polo 67 EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDP | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | 5% above market · 1 comp | 2 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $70.00 $1.40/ml Shipping included | 94% above market · 1 comp | 3 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDP | u/reevoalex | — | decant used | $6.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $36.00 $0.72/ml Shipping not stated | 49% under market · 1 comp | 4 days ago |