Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Ralph Lauren Polo 67 EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing2 days ago
10% under market · 2 comps
$1.80/ml
Shipping not stated
Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing3 days ago
14% above market · 2 comps
$2.10/ml
Plus $6.00 shipping
Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.67/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ralph Lauren Polo 67 EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDT | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $18.00 $1.80/ml Shipping not stated | 10% under market · 2 comps | 2 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDT | u/fragdelta | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Plus $6.00 shipping | 14% above market · 2 comps | 3 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDT | u/QuadTechy88 | 30 ml | decant | $20.00 $0.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Ralph Lauren Polo 67 EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.97/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ralph Lauren Polo 67 EDT | u/Vegetable_Tennis_376 | 40 ml | partial bottle used | $35.00 $0.97/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |