Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing9 min ago
Near market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Shalimar Souffle de Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing9 min ago
Near market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.60/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing4 days ago
4% under market · 2 comps
$5.20/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum | u/jlpazz | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 9 min ago |
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum | u/jlpazz | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum | u/Idiotsandcheapskate | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $6.00 shipping | 4% under market · 2 comps | 4 days ago |
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |