Guerlain Shalimar L'Essence
View listing2 days ago
7% above market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Shalimar L'Essence over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Shalimar L'Essence
View listing2 days ago
7% above market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar L'Essence
View listing2 days ago
14% under market · 2 comps
$3.10/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar L'Essence
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$6.80/ml
Shipping not stated
Guerlain Shalimar L'Essence
View listing5 days ago
7% above market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Shalimar L'Essence | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 7% above market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain Shalimar L'Essence | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Shipping not stated | 14% under market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain Shalimar L'Essence | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain Shalimar L'Essence | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 7% above market · 2 comps | 5 days ago |