Guerlain Oud Khol
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$3.85/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$50median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Oud Khol over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Oud Khol
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$3.85/ml
Shipping included
Guerlain Oud Khol
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping included
Guerlain Oud Khol
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Oud Khol | u/arabs_legend | 100 ml | full bottle used | $385.00 $3.85/ml Shipping included | Not enough comps yet | 20 hours ago |
Guerlain Oud Khol | u/jravitz | 10 ml | full bottle used | $50.00 $5.00/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain Oud Khol | u/jravitz | 10 ml | full bottle used | $50.00 $5.00/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |