Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing2 days ago
44% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Guerlain Habit Rouge Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing2 days ago
44% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing3 days ago
35% under market · 4 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing3 days ago
35% under market · 4 comps
$2.10/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing4 days ago
Near market · 4 comps
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Habit Rouge Parfum
View listing5 days ago
44% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Habit Rouge Parfum | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 44% above market · 4 comps | 2 days ago |
Guerlain Habit Rouge Parfum | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 35% under market · 4 comps | 3 days ago |
Guerlain Habit Rouge Parfum | u/uoenoMeh | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Plus $6.00 shipping | 35% under market · 4 comps | 3 days ago |
Guerlain Habit Rouge Parfum | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 4 days ago |
Guerlain Habit Rouge Parfum | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 44% above market · 4 comps | 5 days ago |