French Avenue Liquid Brun Limited Edition
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$0.72/ml
Plus $7.00 shipping
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 4 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$36median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for French Avenue Liquid Brun Limited Edition over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
French Avenue Liquid Brun Limited Edition
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$0.72/ml
Plus $7.00 shipping
French Avenue Liquid Brun Limited Edition
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$0.72/ml
Plus $7.00 shipping
French Avenue Liquid Brun Limited Edition
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$0.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
French Avenue Liquid Brun Limited Edition | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $36.00 $0.72/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 hours ago |
French Avenue Liquid Brun Limited Edition | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $36.00 $0.72/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
French Avenue Liquid Brun Limited Edition | u/xRightyx | 30 ml | decant | $24.00 $0.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |