Ex Nihilo Chandigarh Express
View listing10 hours ago
17% above market · 1 comp
$4.90/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$30median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Ex Nihilo Chandigarh Express over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Ex Nihilo Chandigarh Express
View listing10 hours ago
17% above market · 1 comp
$4.90/ml
Plus $7.00 shipping
Ex Nihilo Chandigarh Express
View listing10 hours ago
14% under market · 1 comp
$4.20/ml
Shipping not stated
Ex Nihilo Chandigarh Express
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ex Nihilo Chandigarh Express | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $7.00 shipping | 17% above market · 1 comp | 10 hours ago |
Ex Nihilo Chandigarh Express | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Shipping not stated | 14% under market · 1 comp | 10 hours ago |
Ex Nihilo Chandigarh Express | u/thrakas | 7.5 ml | full bottle | $30.00 $4.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |