Dolce & Gabbana The One EDT
View listing2 days ago
55% above market · 1 comp
$2.40/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dolce & Gabbana The One EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dolce & Gabbana The One EDT
View listing2 days ago
55% above market · 1 comp
$2.40/ml
Plus $10.00 shipping
Dolce & Gabbana The One EDT
View listing3 days ago
35% under market · 1 comp
$1.55/ml
Shipping not stated
Dolce & Gabbana The One EDT
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.89/ml
Shipping included
Dolce & Gabbana The One EDT
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$5.88/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dolce & Gabbana The One EDT | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $10.00 shipping | 55% above market · 1 comp | 2 days ago |
Dolce & Gabbana The One EDT | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $15.50 $1.55/ml Shipping not stated | 35% under market · 1 comp | 3 days ago |
Dolce & Gabbana The One EDT | u/joecracker911 | 50 ml | partial bottle used | $40.00 $0.89/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Dolce & Gabbana The One EDT | u/AromaRendezvous | 8 ml | decant | $47.00 $5.88/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |