Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT
View listing1 day ago
22% above market · 1 comp
$0.28/ml
Plus $5.00 shipping
4 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 1 day ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$29median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT
View listing1 day ago
22% above market · 1 comp
$0.28/ml
Plus $5.00 shipping
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.55/ml
Shipping not stated
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT
View listing3 days ago
18% under market · 1 comp
$0.23/ml
Shipping included
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.23/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT | u/Ancient_Tadpole_9176 | 100 ml | partial bottle used | $28.00 $0.28/ml Plus $5.00 shipping | 22% above market · 1 comp | 1 day ago |
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $15.50 $1.55/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT | u/Ancient_Tadpole_9176 | 100 ml | partial bottle used | $23.00 $0.23/ml Shipping included | 18% under market · 1 comp | 3 days ago |
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDT | u/Ancient_Tadpole_9176 | 125 ml | full bottle used | $29.00 $0.23/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |