City Rhythm Midnight Manhattan
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for City Rhythm Midnight Manhattan over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
City Rhythm Midnight Manhattan
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
City Rhythm Midnight Manhattan
View listing2 days ago
43% under market · 2 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
City Rhythm Midnight Manhattan
View listing2 days ago
30% above market · 2 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
City Rhythm Midnight Manhattan
View listing5 days ago
30% above market · 2 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
City Rhythm Midnight Manhattan
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
City Rhythm Midnight Manhattan | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
City Rhythm Midnight Manhattan | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 43% under market · 2 comps | 2 days ago |
City Rhythm Midnight Manhattan | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $50.00 $5.00/ml Shipping not stated | 30% above market · 2 comps | 2 days ago |
City Rhythm Midnight Manhattan | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $50.00 $5.00/ml Shipping not stated | 30% above market · 2 comps | 5 days ago |
City Rhythm Midnight Manhattan | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |