Chambre 52 Tobacco Memories Extrait
View listing14 hours ago
21% above market · 1 comp
$10.40/ml
Plus $7.00 shipping
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 14 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chambre 52 Tobacco Memories Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait
View listing14 hours ago
21% above market · 1 comp
$10.40/ml
Plus $7.00 shipping
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$8.20/ml
Plus $7.00 shipping
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait
View listing4 days ago
17% under market · 1 comp
$8.60/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $52.00 $10.40/ml Plus $7.00 shipping | 21% above market · 1 comp | 14 hours ago |
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $82.00 $8.20/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Chambre 52 Tobacco Memories Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $43.00 $8.60/ml Shipping not stated | 17% under market · 1 comp | 4 days ago |