Chambre 52 Tobacco Memories EDP
View listing3 hours ago
28% above market · 2 comps
$5.90/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chambre 52 Tobacco Memories EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chambre 52 Tobacco Memories EDP
View listing3 hours ago
28% above market · 2 comps
$5.90/ml
Plus $7.00 shipping
Chambre 52 Tobacco Memories EDP
View listing2 days ago
20% under market · 2 comps
$4.20/ml
Shipping not stated
Chambre 52 Tobacco Memories EDP
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chambre 52 Tobacco Memories EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $59.00 $5.90/ml Plus $7.00 shipping | 28% above market · 2 comps | 3 hours ago |
Chambre 52 Tobacco Memories EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Shipping not stated | 20% under market · 2 comps | 2 days ago |
Chambre 52 Tobacco Memories EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $50.00 $5.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Chambre 52 Tobacco Memories EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.75/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chambre 52 Tobacco Memories EDP | u/Old-Cream-9137 | 52 ml | partial bottle used | $100.00 $2.75/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |