Bvlgari Yasep
View listing15 hours ago
Not enough comps yet
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Bvlgari Yasep over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Bvlgari Yasep
View listing15 hours ago
Not enough comps yet
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Bvlgari Yasep
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Bvlgari Yasep
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.17/ml
Shipping included
Bvlgari Yasep
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bvlgari Yasep | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 15 hours ago |
Bvlgari Yasep | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Bvlgari Yasep | u/SovietStrength | 100 ml | partial bottle | $215.00 $2.17/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Bvlgari Yasep | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |