Bond No. 9 Bleecker St.
View listing2 days ago
21% above market · 2 comps
$4.60/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Bond No. 9 Bleecker St. over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing2 days ago
21% above market · 2 comps
$4.60/ml
Plus $7.50 shipping
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$2.70/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing3 days ago
4% above market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$2.08/ml
Shipping included
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing5 days ago
32% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing6 days ago
21% above market · 2 comps
$4.60/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bond No. 9 Bleecker St. | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $7.50 shipping | 21% above market · 2 comps | 2 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St. | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St. | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 4% above market · 1 comp | 3 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St. | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $135.00 $2.08/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St. | u/Equivalent_Error6426 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 32% under market · 2 comps | 5 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St. | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Plus $7.50 shipping | 21% above market · 2 comps | 6 days ago |
Bond No. 9 Bleecker St.
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$2.09/ml
Shipping included