BDK Parfums Impadia
View listing27 min ago
Near market · 1 comp
$5.80/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for BDK Parfums Impadia over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
BDK Parfums Impadia
View listing27 min ago
Near market · 1 comp
$5.80/ml
Plus $7.00 shipping
BDK Parfums Impadia
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.03/ml
Plus $6.00 shipping
BDK Parfums Impadia
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$5.80/ml
Plus $7.00 shipping
BDK Parfums Impadia
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.59/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
BDK Parfums Impadia | u/jlpazz | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 27 min ago |
BDK Parfums Impadia | u/Ok_Version_6248 | 30 ml | decant used | $61.00 $2.03/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
BDK Parfums Impadia | u/jlpazz | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
BDK Parfums Impadia | u/coloradocanyon1231 | 100 ml | partial bottle used | $135.00 $1.59/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |