Fall declutter with discontinued bangers! ATH, BDK, Bvlgari, Creed, Room 1015, Day Three
Listing photos
10 bottles in this post · 6 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 mlFull · 10 ml$39.00$3.90/mlNo comps yet
Wh0re BlueAaron Terence Hughes · Full · 30 mlFull · 30 ml$59.00$1.97/ml46% under market
$59.00
$1.97/ml
46% under market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleReport a parsing error
Santal ExtremeAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$229.00$4.58/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Santal Extreme
“ATH Santal Extreme 50mL FP (discontinued): $229”
AnubisAaron Terence Hughes · Full · 50 mlFull · 50 ml$225.00$4.50/mlNo comps yet
Aaron Terence Hughes
Anubis
“ATH Anubis 50mL FP (discontinued): $225”
Pas Ce Soir ExtraitBDK Parfums · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$125.00$1.25/mlsold
$125.00
$1.25/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Pas Ce Soir ExtraitBDK Parfums · sold · Partial · 100 mlPartial · 100 ml$99.00sold
BDK Parfums
Pas Ce Soir Extrait
“BDK Pas ce Soir Extrait 100mL: FB-$125SOLD SOLD partial-$99”
$99.00
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
AylanDay Three · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$79.00$0.79/mlsold
$79.00
$0.79/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Love-O-MaticRoom 1015 · sold · Full · 50 mlFull · 50 ml$65.00$1.30/mlsold
$65.00
$1.30/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Absolu AventusCreed · sold · Full · 75 mlFull · 75 ml$219.00$2.92/mlsold
Creed
Absolu Aventus
“Creed Absolu Aventus (first batch) 75mL FP: $219SOLD”
$219.00
$2.92/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
AmberoBvlgari · sold · Full · 100 mlFull · 100 ml$219.00$2.19/mlsold
$219.00
$2.19/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Read the original postShowHide
BDK Pas ce Soir Extrait 100mL: FB-$125SOLD
SOLD partial-$99
Day three Aylan FP 100mL: $79 SOLD
Room 1015 Love-O-Matic 50mL: $65 SOLD
Creed Absolu Aventus (first batch) 75mL FP: $219SOLD
ATH Fever 10mL FP: $39
ATH Whore Blue 30mL FP: $59
Bvlgari Ambero (discontinued) NP 100mL: $219 SOLD
ATH Santal Extreme 50mL FP (discontinued): $229
ATH Anubis 50mL FP (discontinued): $225
Pics: [https://imgur.com/a/ieNkH3c](https://imgur.com/a/ieNkH3c)
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/ObjectiveTrue3696.