Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/ObjectiveTrue3696 · 15 comments

Fall declutter with discontinued bangers! ATH, BDK, Bvlgari, Creed, Room 1015, Day Three

Listing photos

10 bottles in this post · 6 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

FeverAaron Terence Hughes · Full · 10 ml$39.00$3.90/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Fever

full bottle10 mlfull presentation

$39.00

$3.90/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Wh0re BlueAaron Terence Hughes · Full · 30 ml$59.00$1.97/ml46% under market
Full

Aaron Terence Hughes

Wh0re Blue

full bottle30 mlfull presentation

$59.00

$1.97/ml

46% under market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Santal ExtremeAaron Terence Hughes · Full · 50 ml$229.00$4.58/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Santal Extreme

full bottle50 mlfull presentation

$229.00

$4.58/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AnubisAaron Terence Hughes · Full · 50 ml$225.00$4.50/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Anubis

full bottle50 mlfull presentation

$225.00

$4.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pas Ce Soir ExtraitBDK Parfums · sold · Full · 100 ml$125.00$1.25/mlsold
Full
soldfull bottle100 ml

$125.00

$1.25/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Pas Ce Soir ExtraitBDK Parfums · sold · Partial · 100 ml$99.00sold
soldpartial bottle100 mlused

$99.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
AylanDay Three · sold · Full · 100 ml$79.00$0.79/mlsold
Full

Day Three

Aylan

soldfull bottle100 mlfull presentation

$79.00

$0.79/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Love-O-MaticRoom 1015 · sold · Full · 50 ml$65.00$1.30/mlsold
Full

Room 1015

Love-O-Matic

soldfull bottle50 ml

$65.00

$1.30/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Absolu AventusCreed · sold · Full · 75 ml$219.00$2.92/mlsold
Full
soldfull bottle75 mlfull presentation

$219.00

$2.92/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
AmberoBvlgari · sold · Full · 100 ml$219.00$2.19/mlsold
Full

Bvlgari

Ambero

soldfull bottle100 mlbottle only

$219.00

$2.19/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

BDK Pas ce Soir Extrait 100mL: FB-$125SOLD

SOLD partial-$99

Day three Aylan FP 100mL: $79 SOLD

Room 1015 Love-O-Matic 50mL: $65 SOLD

Creed Absolu Aventus (first batch) 75mL FP: $219SOLD

ATH Fever 10mL FP: $35

ATH Whore Blue 30mL FP: $55

Bvlgari Ambero (discontinued) NP 100mL: $219 SOLD

ATH Santal Extreme 50mL FP (discontinued): $225

ATH Anubis 50mL FP (discontinued): $219

Pics: [https://imgur.com/a/ieNkH3c](https://imgur.com/a/ieNkH3c)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$129.00active
2 hours ago$105.00active
2 hours ago$89.00active
2 hours ago$65.00active
2 hours ago$229.00active
2 hours ago$45.00active
2 hours ago$69.00active
2 hours ago$229.00active
2 hours ago$235.00active
2 hours ago$239.00active
2 hours ago$125.00active
2 hours ago$99.00active
2 hours ago$79.00active
2 hours ago$65.00sold
2 hours ago$219.00active
2 hours ago$39.00active
2 hours ago$59.00active
2 hours ago$219.00active
2 hours ago$229.00active
2 hours ago$225.00active
2 hours ago$99.00sold
2 hours ago$79.00sold
2 hours ago$125.00sold
2 hours ago$219.00sold
2 hours ago$219.00sold

Deals happen on Reddit with u/ObjectiveTrue3696.