Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 8 hours ago by u/Ancient_Tadpole_9176 Β· 6 comments

Le Labo Eucalyptus 20, Valentino BIR, Jo Malone, Armani + more

Listing photos

10 bottles in this post Β· 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Eucalyptus 20 EDPLe Labo Β· Full Β· 50 ml$175.00$3.50/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlnew open boxbottle only

$175.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Born in Roma Purple MelancholiaValentino Β· Full Β· 100 ml Β· 92%$85.00$0.93/mlNo comps yet
~92 ml left
full bottle100 mlusedbottle only

$85.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Born in Roma Green Stravaganza EDTValentino Β· Full Β· 100 ml Β· 93%$75.00$0.81/mlNo comps yet
~93 ml left
full bottle100 mlusedbottle only

$75.00

$0.81/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Wood Sage & Sea Salt CologneJo Malone London Β· Full Β· 100 ml Β· 92%$80.00$0.87/ml11% under market
~92 ml left
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$80.00

$0.87/ml

11% under market Β· 1 comp Β· low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Light Blue Summer Vibes Pour Homme EDTDolce & Gabbana Β· Full Β· 100 ml$30.00$0.31/mlNo comps yet
~98 ml left
full bottle100 mlusedbottle only

$30.00

$0.31/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Halloween Man XHalloween Β· Full Β· 125 ml$25.00$0.20/mlNo comps yet
~123 ml left
full bottle125 mlusedbottle only

$25.00

$0.20/ml

Not enough comps yet

Street $32.99

Message about this bottle
Report a parsing error
KhamrahLattafa Β· Full Β· 100 ml$25.00$0.26/ml35% above market
~98 ml left

Lattafa

Khamrah

full bottle100 mlusedbottle only

$25.00

$0.26/ml

35% above market Β· 6 comps Β· medium confidence

MSRP $49.99 Β· 50% under Β· Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
Born in Roma Coral FantasyValentino Β· sold Β· Full Β· 100 ml$75.00$0.75/mlsold
Full
soldfull bottle100 mlusedbottle only

$75.00

$0.75/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
In Love With You EDPGiorgio Armani Β· sold Β· Full Β· 50 ml$55.00$1.10/mlsold
Full

Giorgio Armani

In Love With You EDP

soldfull bottle50 mlusedfull presentation

$55.00

$1.10/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Love Notes Pink WoodsAriana Grande Β· sold Β· Full Β· 125 ml$30.00$0.24/mlsold
Full
soldfull bottle125 mlusedfull presentation

$30.00

$0.24/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

πŸ“Έ: [https://imgur.com/a/5MejpYU](https://imgur.com/a/5MejpYU)

Continuing to thin out the collection. All bottles are authentic and levels/condition are noted below. Additional photos available upon request.

**Prices are shipped CONUS on purchases $60+. Add $5 shipping if under.**

**Le Labo**

* Eucalyptus 20 β€” 50ml tester β€”Β **$175🚒** * Never sprayed / full * Tester bottle with clear label * Bottle only

**Valentino**

* Born in Roma Purple Melancholia EDT β€” 100ml β€”Β **$85🚒** * Test sprayed * Bottle only * **~~SOLD~~** ~~Born in Roma Coral Fantasy EDT β€” 100ml β€”~~Β **~~$75🚒~~** * ~~Test sprayed~~ * ~~Bottle only~~ * Born in Roma Green Stravaganza EDT β€” 100ml β€”Β **$75🚒** * Test sprayed * Bottle only

**Jo Malone London**

* Wood Sage & Sea Salt Cologne β€” 100ml β€”Β **$80🚒** * Brand new / never sprayed * Full presentation

**~~SOLD Emporio Armani~~**

* ~~In Love With You EDP β€” 50ml β€”~~Β **~~$50 🚒~~** * ~~Test sprayed~~ * ~~Full presentation~~

**Also available:**

* ~~SOLD Ariana Grande Love Notes Pink Woods β€” 125ml β€”~~Β **~~$25~~** * ~~\~5 sprays missing~~ * ~~Full presentation~~ * ~~Dupe of Byredo Bal D'Afrique~~ * D&G Light Blue Summer Vibes EDT Pour Homme β€” 100ml β€”Β **$25** * \~5 sprays missing * Bottle only * Halloween Man X β€” 125ml β€”Β **$20** * \~10 sprays missing * Bottle only * Lattafa Khamrah β€” 100ml β€”Β **$20** * \~20 sprays missing * Bottle only

Bundle offers welcome.

PayPal F&F preferred. PayPal G&S accepted if buyer covers fee.

Please comment before chat/PM. Thanks!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

8 hours ago$25.00active
8 hours ago$20.00active
8 hours ago$25.00active
6 hours ago$175.00active
6 hours ago$85.00active
6 hours ago$75.00active
6 hours ago$75.00active
6 hours ago$80.00active
6 hours ago$50.00active
6 hours ago$31.00active
6 hours ago$31.00active
6 hours ago$26.00active
6 hours ago$26.00active
4 hours ago$75.00sold
1 hour ago$55.00sold
1 hour ago$30.00sold
1 hour ago$30.00active
1 hour ago$25.00active
1 hour ago$25.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.