Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 1 day ago by u/Awkward-Leg-2376 · 4 comments

Lot For Sale! Argos, Astre, Le Labo, etc.

Listing photos

6 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
full bottle100 mlused

$255.00

$2.55/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Le Labo

Matcha 26

full bottle100 mlused

$240.00

$2.40/ml

13% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
full bottle100 mlused

$130.00

$1.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle50 mlused

$120.00

$2.40/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
full bottle100 mlused

$85.00

$0.94/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Maison Margiela

Bubble Bath

full bottle100 mlused

$80.00

$0.89/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

\*\*\*The brand names are covered for different platforms, to protect against copyright. Open to certain trades :)

https://imgur.com/a/ZFkJzMC

Neptunes Trident: 100 ml, full, $2️⃣5️⃣5️⃣ The Matcha 26: 100 ml, full, $2️⃣4️⃣0️⃣ Luminoir: 100 ml, 90% full, $1️⃣3️⃣0️⃣ Van Py Rhum 50 ml, full, $1️⃣2️⃣0️⃣ Vanilla Haze EDP: 100 ml, 90% full, $8️⃣5️⃣ Bubble Bath: 100 ml, 90% full, $8️⃣0️⃣

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

1 day ago$255.00active
1 day ago$240.00active
1 day ago$130.00active
1 day ago$120.00active
1 day ago$85.00active
1 day ago$80.00active

Asking about Vanilla Haze EDP 100 ml · $85