Argos Neptune's Trident
View listing10 hours ago
Near market · 8 comps
$4.30/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Argos Neptune's Trident over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Argos Neptune's Trident
View listing10 hours ago
Near market · 8 comps
$4.30/ml
Plus $7.00 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing14 hours ago
21% under market · 8 comps
$3.30/ml
Shipping included
Argos Neptune's Trident
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.40/ml
Plus $7.50 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing2 days ago
35% under market · 8 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Argos Neptune's Trident
View listing2 days ago
8% above market · 8 comps
$4.50/ml
Plus $5.00 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing2 days ago
8% under market · 8 comps
$3.88/ml
Plus $6.00 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing2 days ago
16% above market · 8 comps
$4.85/ml
Shipping not stated
Argos Neptune's Trident
View listing2 days ago
Near market · 8 comps
$4.20/ml
Plus $7.00 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing3 days ago
Near market · 8 comps
$4.15/ml
Plus $6.00 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.40/ml
Plus $7.50 shipping
Argos Neptune's Trident
View listing5 days ago
Near market · 8 comps
$4.20/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Argos Neptune's Trident | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 8 comps | 10 hours ago |
Argos Neptune's Trident | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $33.00 $3.30/ml Shipping included | 21% under market · 8 comps | 14 hours ago |
Argos Neptune's Trident | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Argos Neptune's Trident | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 35% under market · 8 comps | 2 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $5.00 shipping | 8% above market · 8 comps | 2 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/Ok_Version_6248 | 10 ml | decant used | $31.00 $3.88/ml Plus $6.00 shipping | 8% under market · 8 comps | 2 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $48.50 $4.85/ml Shipping not stated | 16% above market · 8 comps | 2 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/Dependent_Pass2801 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 8 comps | 2 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/fragdelta | 10 ml | decant | $41.50 $4.15/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 8 comps | 3 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Argos Neptune's Trident | u/Dependent_Pass2801 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 8 comps | 5 days ago |