Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/DoorsFan91 · 4 comments

Kilian Declutter. Sacred Wood, Born to Be Unforgettable, Intoxicated, and L'Huere Verte plus PDM Castley, Xerjoff Nio, Prada Sport, Mugler Cologne and OG Polo Green (Cosmair)

Listing photos

9 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Polo CologneRalph Lauren · Full$55.00No comps yet
Full

Ralph Lauren

Polo Cologne

full bottlenew open boxbottle only

$55.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
CologneMugler · Full$35.00No comps yet
Full

Mugler

Cologne

full bottlenew open boxbottle only

$35.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Prada SportPrada · Full · 100 ml$60.00$0.60/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlusedbottle box

$60.00

$0.60/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
NioXerjoff · Full · 50 ml$90.00$1.80/ml60% under market
Full

Xerjoff

Nio

full bottle50 mlbottle box

$90.00

$1.80/ml

60% under MSRP · medium confidence

MSRP $223.00

Message about this bottle
Report a parsing error
CastleyParfums de Marly · Full · 75 ml$160.00$2.13/ml34% above market
Full

Parfums de Marly

Castley

full bottle75 mlbottle box

$160.00

$2.13/ml

34% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Born to Be UnforgettableKilian · Full$90.00No comps yet
full bottleusedfull presentation

$90.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
L'Heure VerteKilian · Full$170.00No comps yet
Full
full bottlefull presentation

$170.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
IntoxicatedKilian · Full$225.0088% above market
Full
full bottlefull presentation

$225.00

88% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sacred WoodKilian · sold · Full$150.00sold
soldfull bottleusedfull presentation

$150.00

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

All bottles come complete with box except the Mugler Cologne and the Polo Green. I am willing to work and deal if needed. PayPal or Cash App. Lower 48 USA.

**Polo Green** is a mini splash bottle. Never Worn or Used. $55

**Mulger Cologne** travel spray. Never Worn or Used $35

**Prada Sport 100ml** Used $60

**Xerjoff Nio 50ml** $90

**PDM Castley 75ml** $160

**Kilian Paris (full presentation)**

~~Sacred Wood (signed by Kilian) $150 (98% full) SOLD~~

BTBU $90 (98% full)

L'Heure Verte $170

Intoxicated (includes the metal box/Silver plate bottle) $225

[https://imgur.com/a/9o1j56d](https://imgur.com/a/9o1j56d)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$55.00active
2 hours ago$35.00active
2 hours ago$60.00active
2 hours ago$90.00active
2 hours ago$160.00active
2 hours ago$150.00active
2 hours ago$90.00active
2 hours ago$170.00active
2 hours ago$225.00active
2 hours ago$60.00active
2 hours ago$160.00active
2 hours ago$60.00active
2 hours ago$150.00sold

Asking about L'Heure Verte · $170