Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 17 hours ago by u/bottledays · 1 comment

Mind Games, Day Three, Fzotic, La Ree

Listing photos

13 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

BlockadeMind Games · Full$239.00No comps yet
Full

Mind Games

Blockade

full bottlenew open boxfull presentation

$239.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
French DefenseMind Games · Full$239.00No comps yet
Full

Mind Games

French Defense

full bottlenew open boxfull presentation

$239.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Edge of EdenDay Three · Full$141.00No comps yet
Full

Day Three

Edge of Eden

full bottlenew open boxfull presentation

$141.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Room 237Fzotic · Full$129.00No comps yet
Full

Fzotic

Room 237

full bottlenew open box

$129.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Corpse ReviverFzotic · Partial$129.00No comps yet
partial bottleused

$129.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
VetiverissimoFzotic · Partial$109.00No comps yet
partial bottleused

$109.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Heaven ScentLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Winter RoseLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sovereign RulerLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Autumn AirLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Manhattan Night OutLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 mlnew open box

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Beach HairLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Fortunate FinnLa Ree · Full · 20 ml$16.00$0.80/mlNo comps yet
Full
full bottle20 ml

$16.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

# BOTTLES

* **Mind Games Blockade** \[*BNIB*\]: $239 * **Mind Games French Defense** \[*BNIB*\]: $239 * **Day Three Edge of Eden** \[*BNIB*\]: $141 * **Fzotic Room 237** \[NEW | Reform\] *Test Spray*: $129 * **Fzotic Corpse Reviver** *High Partial*: $129 * **Fzotic Vetiverissimo** *High Partial*: $109

# TRAVELS

* **La Ree 20ml Retail Travel**: * Heaven Scent (By Kilian Straight to Heaven): $16 * Winter Rose (By Kilian Roses on Ice): $16 * Sovereign Ruler (Parfums de Marly Herod): $16 * Autumn Air (Parfums de Marly Carlisle): $16 * Manhattan Night Out (Bond New York Nights): $16 * Beach Hair (Moroccanoil): $16 * Fortunate Finn (Penhaligon's Fortuitous Finley): $16

**✅** Price includes ConUS ship + insurance **✅** Ships fast — usually same day ♻️ Bond Tribeca, Bond Gold Coast, New Notes Akigala Mandarino

[**Proof of Life**](https://imgur.com/a/49qkLtV)

Thanks for taking a look!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

17 hours ago$239.00active
17 hours ago$239.00active
17 hours ago$141.00active
17 hours ago$129.00active
17 hours ago$129.00active
17 hours ago$109.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active
17 hours ago$16.00active

Asking about Vetiverissimo · $109