Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 20 hours ago by u/arabs_legend · 3 comments

Guerlain Oud Khol, Spirit of Dubai Abraj, Maison Asrar Belgravia, IBRAQ, Yom & Layl

Listing photos

8 bottles in this post · 4 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Guerlain

Oud Khol

full bottle100 mlused

$385.00

$3.85/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Yom & Layl

Turin 2021

full bottle100 mlused

$45.00

$0.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~89 ml left

Yom & Layl

Hombre 2020

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $50.56. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $50.56. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$45.00

$0.51/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left

Yom & Layl

Parce

full bottle100 mlused

$45.00

$0.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~100 ml left

Maison Asrar

Belgravia

soldfull bottle100 mlused

$54.00

$0.54/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~190 ml left
soldfull bottle200 mlused

$45.00

$0.24/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~48 ml left

Spirit of Dubai

Abraj

soldfull bottle50 mlused

$129.00

$2.69/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~90 ml left

Yom & Layl

Ocean's 11

soldfull bottle100 mlused

$45.00

$0.50/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/UUvVPWL](https://imgur.com/a/UUvVPWL)

* Shipping to **CONUS** only. * **Free shipping**. * **Insurance** on the buyer. it's $1 per $100 **highly recommend**. * Please **comment** before sending a private message.

|SOLD|**BRAND**|**NAME**|**ML**|**PRICE**| |:-|:-|:-|:-|:-| |||||| |X|Maison Asrar|Belgravia|99.5/100|$54| ||Guerlain|Oud Khol|190-192/100|$385| |X|IBRAQ|Cullinan Diamond Iris|190/200|$45| |X|Spirit of Dubai|Abraj |48/50|$129| ||Yom & Layl|Turin 2021|90/100|$45| |X|Yom & Layl|Ocean's 11|90/100|$45| ||Yom & Layl|Hombre 2020|89/100|$45| ||Yom & Layl|Parce |90/100|$45|

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

20 hours ago$54.00active
20 hours ago$385.00active
20 hours ago$45.00active
20 hours ago$129.00active
20 hours ago$45.00active
20 hours ago$45.00active
20 hours ago$45.00active
20 hours ago$45.00active
20 hours ago$54.00sold
4 hours ago$45.00sold
4 hours ago$129.00sold
4 hours ago$45.00sold
4 hours ago$45.00active

Deals happen on Reddit with u/arabs_legend.