Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 54 min ago by u/Defiant-Question-132 · 3 comments

Fragrance Collection Clearout – Banana Republic, Azzaro, Michael Malul, Versace, D&G, Rayhaan, Armaf & More

Listing photos

10 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Tobacco & Tonka Bean EDPBanana Republic · Full · 75 ml$25.00$0.33/mlNo comps yet
Full
full bottle75 ml

$25.00

$0.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Black Walnut Legend EDPBanana Republic · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Dark Cherry & Amber EDPBanana Republic · Full · 75 ml$25.00$0.33/mlNo comps yet
Full
full bottle75 ml

$25.00

$0.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Odyssey Mandarin SkyArmaf · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AquaticaRayhaan · Full · 100 ml$25.00$0.25/ml17% under market
Full

Rayhaan

Aquatica

full bottle100 ml

$25.00

$0.25/ml

17% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
TerraRayhaan · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNear market
Full

Rayhaan

Terra

full bottle100 ml

$25.00

$0.25/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Shiyaaka SnowKhadlaj · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Reverie AquaZimaya · Full · 100 ml$30.00$0.30/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$30.00

$0.30/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Pour HommeVersace · Full · 100 ml$35.00$0.35/mlNo comps yet
Full

Versace

Pour Homme

full bottle100 ml

$35.00

$0.35/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Citizen Jack Absolute EDPMichael Malul · Full · 100 ml$50.00$0.50/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$50.00

$0.50/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Looking to thin out the collection. Most bottles are 90%+ full unless otherwise noted. \- The two Rayhaan’s are about 80% full.

Boxes/full presentation included where pictured.

Happy to work out bundle deals.

Note: Willing to work out a trade for MM Discovery Set and AHS Superlegarra.

[https://imgur.com/a/wsmrjff](https://imgur.com/a/wsmrjff)

Jeanne Arthes Bleu Extradose — 100 mL — $10 Irish Crème — 100 mL — $10 Hollister Free Wave — 100 mL — $20 Banana Republic Tobacco & Tonka Bean — **75 mL** — $25 Banana Republic Black Walnut Legend — **100 mL** — $25 Banana Republic Dark Cherry & Amber — **75 mL** — $25 Armaf Odyssey Artisto Red — 100 mL — $25 Armaf Odyssey Mandarin Sky — 100 mL — $25 Rayhaan Aquatica — 100 mL — $25 Rayhaan Terra — 100 mL — $25 Khadlaj Shiyaaka Snow — 100 mL — $30 Zimaya Reverie Aqua — 100 mL — $30 Fragrance Story Snow — **100 mL** — $30 Versace Pour Homme — 100 mL — $35 Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense — 100 mL — $40 Azzaro Wanted EDP — **100 mL** — $45 Michael Malul Edgewater — **100 mL** — $45 Michael Malul West Loop — **100 mL** — $45 Michael Malul Citizen Jack Absolute — **100 mL** — $50

Shipping: $5 (CONUS)

Payment: PayPal G&S

Please comment “Chat” before PM.

Can provide additional pictures, bottle levels, or close-ups if needed.

Thanks!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

54 min ago$25.00active
54 min ago$25.00active
54 min ago$25.00active
54 min ago$25.00active
54 min ago$25.00active
54 min ago$25.00active
54 min ago$30.00active
54 min ago$30.00active
54 min ago$35.00active
54 min ago$50.00active

Asking about Dark Cherry & Amber EDP 75 ml · $25