Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 hours ago by u/johnnycupcakes617 · 9 comments

Bujairami Bottles & LV Pacific Chill & Afternoon Swim

Listing photos

15 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Pacific ChillLouis Vuitton · Partial · 100 ml · 80%$280.00$3.50/ml15% under market
~80 ml left

Louis Vuitton

Pacific Chill

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $350.00. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $350.00. That is 42% above the $247.00 full-bottle median from 5 recent same-size full-bottle asks.

$280.00

$3.50/ml

15% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton · Partial · 100 ml · 60%$250.00$4.17/mlNo comps yet
~60 ml left

Louis Vuitton

Afternoon Swim

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $416.67. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $416.67. That is 89% above the $220.00 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$250.00

$4.17/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Rock PowerfullyBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
MadnessBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Madness

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Booz ExtremeBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Booz Extreme

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AceBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Ace

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AghaBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Agha

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
StellarBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Stellar

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AftermathBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Aftermath

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
UnforgettableBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Unforgettable

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
No LimitBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

No Limit

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
NotoriousBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Notorious

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
PowerBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Power

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Perfect LifeBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Perfect Life

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
BlackjackBujairami · Full · 100 ml$25.00$0.25/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Blackjack

full bottle100 mlused

$25.00

$0.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Please see pics:

[https://imgur.com/a/tme537r](https://imgur.com/a/tme537r)

All 100ml

Retail Pacific Chill is engraved with a JG initial just bottle and cap, see fill, about 80% - $280 shipped

Retail Afternoon Swim is engraved with a date but will come with FP, see fill, about 60% - $250 shipped

All Bujairami were test sprayed. I’m a hoarder… 25 shipped a bottle.

list: Rock Powerfully Madness Booz Extreme Ace Agha Stellar Aftermath Unforgettable No Limit notorious 2000 Power Perfect Life Blackjack

PayPal G&S only.

Thanks for looking!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$280.00active
2 hours ago$250.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active
2 hours ago$25.00active

Asking about Agha 100 ml · $25