Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 14 hours ago by u/DukeVerse · 5 comments

Xerjoff Alexandria II, Ingenious Ginger, MFK Oud Silk Mood, Initio Oud for Greatness

Listing photos

4 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~62 ml left

Maison Francis Kurkdjian

Oud Silk Mood EDP

partial bottle71 mlused

Full-bottle equivalent $160.06. At this partial’s price per remaining ml, 71 ml would cost about $160.06. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$140.00

$2.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~38 ml left
partial bottle90 mlused

Full-bottle equivalent $258.49. At this partial’s price per remaining ml, 90 ml would cost about $258.49. That is 15% above the $224.50 full-bottle median from 2 recent same-size full-bottle asks.

$110.00

$2.87/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle100 mlusedbottle box

$230.00

$2.30/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
~88 ml left

Goldfield & Banks

Ingenious Ginger

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $131.43. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $131.43. That is 5% above the $125.00 full-bottle median from 4 recent same-size full-bottle asks.

$115.00

$1.31/ml

21% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Read the original postShow

MFK Oud Silk Mood 2.4oz (85-90%) $140 Initio Oud for Greatness 3.04oz (40-45%) $110 Xerjoff Alexandria II 3.4oz (test sprays) with leather box $230 Goldfield & Bank Ingenious Ginger 100mL (85%-90%) $115

ISO but also open to other similar offers for trade

Givenchy L’enfant Terrible Frederic Malle The Moon Ex Nihilo Sun Emperors, Demon Dancer BDK Stellar Silk Reinvented Aether Aura or Lucid Dream

Zelle (preferred), Venmo, PayPal CONUS Please reply first before DM

[https://imgur.com/a/E1YV9xn](https://imgur.com/a/E1YV9xn)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

14 hours ago$140.00active
14 hours ago$110.00active
14 hours ago$225.00active
14 hours ago$115.00active
14 hours ago$230.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.