Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 13 hours ago by u/bikeandbass · 5 comments

Sospiro, Nishane, Xerjoff, Montagne…plus more 5ml, 10ml, 50ml

Listing photos

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~30 ml left

Montagne Parfums

Perceval

partial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $55.00. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $55.00. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$33.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~40 ml left

Montagne Parfums

Malay Aklan

partial bottle50 mlused

Full-bottle equivalent $47.50. At this partial’s price per remaining ml, 50 ml would cost about $47.50. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$38.00

$0.95/ml

15% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Full

Nishane

Ani X

decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

41% under market · 7 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Sospiro

Mezzo

decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

19% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Sospiro

Basso

decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

12% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Xerjoff

Naxos

decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

9% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full
decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full

New Bottles Co.

Winter Clouds

decant10 mlnew open box

$23.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Bunch of stuff here. Would prefer not to sell anything solo! Bundles preferred!

$8 shipping any way it’s combined. $125 if you take everything!

**Montagne** Perceval 30/50 ml - $25 Malay Aklan 40/50 ml $30

**Nishane** Ani X 10 ml $18

**Sospiro** Mezzo 10ml $18 Basso 10ml $18

**Xerjoff Naxos 10ml $18**

**Prisma** Kiss The Moon 10ml $20

**New Bottles Co** Winter Clouds (br540/layton hybrid) 10ml $15

PDM Perseus, G&B Bohemian Lime and Nishane Hacivat 5ml, $27 for all 3.

PayPal GS accepted!

[https://imgur.com/a/MZ1cEdp](https://imgur.com/a/MZ1cEdp)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

13 hours ago$33.00active
13 hours ago$38.00active
13 hours ago$26.00active
13 hours ago$26.00active
13 hours ago$26.00active
13 hours ago$26.00active
13 hours ago$28.00active
13 hours ago$23.00active

Asking about Perceval 50 ml · $33