Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For salesoldPosted 22 hours ago by u/HydroMagnet · 4 comments

PRICE DROPS - Parfums de Marly PDM Greenley, Bleu de Chanel BDC EDT, Jimmy Choo Man Blue

Listing photos

3 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~100 ml left

Parfums de Marly

Greenley

partial bottle125 mlused

Full-bottle equivalent $187.50. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $187.50. That is 11% above the $168.50 full-bottle median from 4 recent same-size full-bottle asks.

$150.00

$1.50/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~98 ml left
full bottle100 mlused

$80.00

$0.82/ml

30% under market · 1 comp · low confidence

Report a parsing error
~90 ml left

Jimmy Choo

Man Blue EDT

full bottle100 mlused

$25.00

$0.28/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
Read the original postShow

Gallery: [https://imgur.com/a/ZYT2BKs](https://imgur.com/a/ZYT2BKs)

ALL SOLD

* ~~Parfums de Marly Greenley EDP – 125ml (80%) – $150 shipped~~ SOLD in bundle with Choo for $150 * ~~Chanel Bleu de Chanel EDT – 100ml (98%) – $80 shipped~~ SOLD * ~~Jimmy Choo Man Blue EDT – 100ml (90%) – $25 shipped~~ SOLD in bundle with BDC for $150

ALL SOLD

Payment via PPGS per rules for me.

Let me know if you have any questions.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

22 hours ago$160.00active
22 hours ago$150.00active
22 hours ago$90.00active
22 hours ago$80.00active
22 hours ago$30.00active
22 hours ago$25.00active
21 hours ago$150.00sold
21 hours ago$80.00sold
21 hours ago$25.00sold