Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 1 day ago by u/Ancient_Tadpole_9176 · 5 comments

Cheapies/Clearance — Coach, Khamrah, D&G, Ariana Grande, Halloween

Listing photos

7 bottles in this post · 3 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Lattafa

Khamrah

partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $28.57. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $28.57. That is 54% above the $18.50 full-bottle median from 6 recent same-size full-bottle asks.

$28.00

$0.29/ml

43% under MSRP · low confidence

MSRP $49.99 · Street $31.32

Message about this bottle
Report a parsing error
~124 ml left
partial bottle125 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $23.19. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $23.19. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.19/ml

17% under market · 2 comps · low confidence

Street $32.99

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~125 ml left
partial bottle125 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $30.12. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $30.12. That is 4% above the $29.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$30.00

$0.24/ml

20% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~100 ml left
partial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $28.14. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $28.14. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$28.00

$0.28/ml

22% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~57 ml left
soldpartial bottle60 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $26.32. At this partial’s price per remaining ml, 60 ml would cost about $26.32. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$25.00

$0.44/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~38 ml left
soldpartial bottle40 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $24.21. At this partial’s price per remaining ml, 40 ml would cost about $24.21. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.61/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~95 ml left
soldpartial bottle100 mlusedbottle only

Full-bottle equivalent $29.47. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $29.47. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$28.00

$0.29/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
Read the original postShow

[https://imgur.com/a/MCJ1RoP](https://imgur.com/a/MCJ1RoP)

*repost with lower prices*

Clearing out the last few bottles I have for sale. Levels as listed/pictured. Open to reasonable offers and bundles.

• Lattafa Khamrah — 100ml, \~20 sprays, bottle only — **$23** ~~• Coach for Men — 60ml, \~95% full, bottle only —~~ **~~$20~~** ~~• Coach Blue — 40ml, \~95% full, bottle only —~~ **~~$18~~** ~~• Coach Open Road — 100ml, \~95% full, bottle only —~~ **~~$23~~** • Halloween Man X — 125ml, \~10 sprays, bottle only — **$18** • Ariana Grande Love Notes Pink Woods — 125ml, \~5 sprays, full presentation — **$25** • D&G Light Blue Summer Vibes EDT Pour Homme — 100ml, \~5 sprays, bottle only — **$23**

**Shipping:** $5 under $30, free shipping $30+ **Bundles:** 2 bottles — $5 off 3 bottles — $10 off 4+ — message me and we can work something out

PayPal G&S. CONUS only. Please comment before PM.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

1 day ago$28.00active
1 day ago$25.00active
1 day ago$23.00active
1 day ago$28.00active
1 day ago$23.00active
1 day ago$30.00active
1 day ago$28.00active
1 day ago$23.00active
1 day ago$20.00active
1 day ago$18.00active
1 day ago$23.00active
1 day ago$18.00active
1 day ago$25.00active
1 day ago$23.00active
1 day ago$28.00active
1 day ago$25.00sold
1 day ago$23.00sold
1 day ago$28.00sold
1 day ago$23.00active
1 day ago$30.00active
1 day ago$28.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.