Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For salesoldPosted 2 days ago by u/clandro · 11 comments

Louis Vuitton, Guerlain, Pernoire

Listing photos

4 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Louis Vuitton

Nuit de Feu

full bottle100 mlusedfull presentation

$335.00

$3.42/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
~98 ml left

Louis Vuitton

Fleur Du Desert

full bottle100 mlusedfull presentation

$335.00

$3.42/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Report a parsing error
Full
full bottle200 mlusedfull presentation

$395.00

$1.98/ml

Not enough comps yet

Report a parsing error
~49 ml left

Pernoire

Anelo

full bottle50 mlusedfull presentation

$180.00

$3.67/ml

14% under market · 7 comps · medium confidence

MSRP $290.00 · 38% under

Report a parsing error
Read the original postShow

**NOTE: Tracking info will be provided to all buyers tomorrow 10/2 with same-day UPS drop-off.**

[https://imgur.com/a/VA7z8ED](https://imgur.com/a/VA7z8ED)

~~Louis Vuitton Nuit de Feu 100ML (full pres; 98%+) —~~ **~~$335 shipped~~** **SOLD**

~~Louis Vuitton Fleur du Désert 100ML (full pres; 98%+) —~~ **~~$335 shipped~~** **SOLD**

~~Guerlain Néroli Outrenoir 200ML (full pres; see pic for lvl) —~~ **~~$395 shipped~~** **SOLD**

~~Pernoire Anelo 50ML (full pres; 98%+) —~~ **~~$180 shipped~~** **SOLD**

Please comment below prior to PM/Chat.

CONUS shipping only. No G&S payments accepted.

Discounts and priority on bundles. Thanks!

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$335.00active
2 days ago$335.00active
2 days ago$395.00active
2 days ago$180.00active
2 days ago$395.00sold
2 days ago$180.00sold
2 days ago$335.00sold
2 days ago$335.00sold