Bldrgrphy
Vanilla Mudslide
“SOLD BLNDRGRPHY Vanilla Mudslide 100ml see level full pres including cocktail shaker, shaker never used - $220 SOLD”
$220.00
$2.20/ml
22% above market · 1 comp · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Bldrgrphy
“SOLD BLNDRGRPHY Vanilla Mudslide 100ml see level full pres including cocktail shaker, shaker never used - $220 SOLD”
$220.00
$2.20/ml
22% above market · 1 comp · low confidence
Pernoire
“SOLD Pernoire Anelo 50ml. Full never sprayed but packaged is opened. With box. - $190 SOLD”
$190.00
$3.80/ml
10% under market · 7 comps · medium confidence
MSRP $290.00 · 34% under
Louis Vuitton
“LV Pacific Chill 100 ml see level with tube and box - $290 SOLD @ 260”
$260.00
$2.60/ml
7% above market · 4 comps · medium confidence
**\*\***\*\*\* I am so sorry everyone. This is my third repost, Reddit keeps removing it after I edit to include sales but I want to make sure it stays up to show what sold at what price. Also pacific chill still available
PayPal or Venmo Friends and Family only. Zelle preferred. If you’d feel more comfortable with goods and services please add 3%.
All prices are shipped. CONUS only please. No trades please.
[https://imgur.com/a/76fgS5H](https://imgur.com/a/76fgS5H)
SOLD BLNDRGRPHY Vanilla Mudslide 100ml see level full pres including cocktail shaker, shaker never used - $220 SOLD
SOLD Pernoire Anelo 50ml. Full never sprayed but packaged is opened. With box. - $190 SOLD
LV Pacific Chill 100 ml see level with tube and box - $290 SOLD @ 260
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.