Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/thrakas · 10 comments

ATH Haze Extreme, Le Male Le Parfum, Montagne Tygr Cologne, Ex Nihilo Official 7.5ml Decants

Listing photos

6 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~48 ml left

Aaron Terence Hughes

Haze Extreme

full bottle50 mlused

$140.00

$2.95/ml

33% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Montagne Parfums

Tigris (Tygr) Cologne

full bottle50 mlused

$40.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle7.5 ml

$30.00

$4.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle7.5 ml

$30.00

$4.00/ml

23% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full
full bottle7.5 ml

$30.00

$4.00/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~109 ml left

Jean Paul Gaultier

Le Male Le Parfum

soldpartial bottle125 mlused

Full-bottle equivalent $57.13. At this partial’s price per remaining ml, 125 ml would cost about $57.13. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$50.00

$0.46/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Retail $160.00

Report a parsing error
Read the original postShow

All prices are SHIPPED!

Aaron Terence Hughes - Haze Extreme 50ml, 224g remaining (95%ish) $140

~~Le Male Le Parfum - 125ml, 85-90%ish full, level is marked in pic $50~~

Montagne Tygr Cologne 50ml - basically full (see pic) $40

ADD ONS ONLY! (unless you want to cover shipping)

Ex Nihilo Official 7.5ml Samples, See Pics for Levels:

Chandigarh Express $30

The Hedonist $30

Speed Legends $30

Chat here before DM

Thanks!

[https://imgur.com/a/8TWPrMg](https://imgur.com/a/8TWPrMg)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$145.00active
2 days ago$50.00active
2 days ago$45.00active
2 days ago$30.00active
2 days ago$30.00active
2 days ago$30.00active
2 days ago$50.00sold
2 days ago$30.00sold
2 days ago$40.00active
2 days ago$30.00active
2 days ago$140.00active

Asking about Speed Legends EDP 7.5 ml · $30